Rok szkolny 2018/2019

22 listopada 2018 roku reprezentacja męska naszej szkoły pod opieką ks. Łukasza Urbanka wzięła udział w rozgrywkach w Unihokeja w Szkole Podstawowej nr 323 im. Polskich Olimpijczyków przy ul. Hirszfelda 11 w Warszawie. W pierwszym dniu rozgrywek nasi chłopcy rozegrali eliminacje. Pierwszy mecz zagrali z reprezentacją Szkoły Podstawowej Aurus wygrywając 1:0. Drugi mecz z gospodarzami turnieju zakończył się również zwycięstwem naszej drużyny 2:0. Dzięki tym zwycięstwom nasza reprezentacja awansowała do turnieju finałowego, który został rozegrany 23 listopada br. w Szkole Podstawowej nr 323.
Myśląc o awansie do półfinału, nasi chłopcy rozegrali 3 spotkania w grupie. Pierwszy swój mecz przegrali ze Szkołą Podstawową nr 303 0:3. Ale kolejne dwa spotkania wygrali, kolejno ze Szkołą Podstawową nr 319 1:0 oraz ze Szkołą Podstawową nr 318 i awansowali do półfinału rozgrywek. W półfinale przegraliśmy z reprezentacją Szkoły Podstawowej Przymierze 0:4, jak się okazało z późniejszymi zwycięzcami turnieju. W meczu o 3. miejsce przyszło nam powalczyć ze Szkołą Podstawową Primus nr 47. Po wyrównanej i zaciętej walce nasi chłopcy odnieśli spektakularne zwycięstwo, pokonując rywali 4:1. Tym samym nasza szkoła zajęła w rozgrywkach 3. miejsce, zdobywając puchar oraz medale. Radości po osiągniętym sukcesie było co nie miara. GRATULUJEMY!
 Trenerem zwycięskiej drużyny jest pan Waldemar Polak.

20181122_115509(0)

W każdym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły biorą udział w biegu „ Passy” zdobywając wiele nagród indywidualnych i zespołowych.

passa1m 2009

passa4m 2009

Rok szkolny 2014/2015

Nasi uczniowie wywalczyli 1 miejsce w Dzielnicowych Eliminacjach XLVIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży wunihokeju w kategorii dziewcząt i chłopców.

unihok1m 2014

Rok szkolny 2012/2013

W mistrzostwach dzielnicy Ursynów w ringo nasze gimnazjum zajęło 1 miejsce. W finałach XLVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży uplasowaliśmy się na VI miejscu.

sport4m 2012

1.  miejsce w mistrzostwach dzielnicy w tenisie stołowym chłopców, zajęła nasza drużyna startująca w składzie: Jan Katana, Michał Kiwatyniec, Jan Gałka.

sport2m 2012

3 miejsce w mistrzostwach Ursynowa w tenisie stołowym, wywalczyła reprezentacja dziewcząt, startująca w składzie: Ola Borecka, Karolina Balicka, Ola Olbrysz, Weronika Chojnacka.

sport3m 2012

Drużyna unihokeja chłopców, zdobyła wicemistrzostwo dzielnicy Ursynów. Nasze Gimnazjum reprezentowali: Śmiłowski Łukasz, Szafrański Krzysztof, Świerczewski Konrad, Ryng Szymon, Majewski Piotr, Kozłowski Jan, Mąkosa Paweł, Zięba Daniel, Zawłocki Adrian, Steć Kamil, Vu Hoang Anh i Kwaśniewski Dawid.

sport1m 2012

Rok szkolny 2011/2012

Unihokej:

·  Imiejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Ursynów w unihokeju chłopców. Oto zwycięzcy….

unihok1m 2011

18 kwietnia 2012 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Ursynów w ringo. Zawody przeprowadzono na dwóch boiskach do ringo w Gimnazjum nr 91. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje Gimnazjów 91, 92 i 96.

ringo1m 2011ringo2m 2011

1 miejsce zdobyła drużyna naszego gimnazjum i 18 maja 2012 r. będzie reprezentować Ursynów na mistrzostwach Warszawy.

ringo3m 2011

W finałach XLV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w ringo, reprezentujący Ursynów zawodnicy z naszego Gimnazjum wywalczyli 2. miejsce. Srebrne medale mistrzostw Warszawy zdobyliśmy już trzeci rok z rzędu. Tym razem do "złota" zabrakło nam łutu szczęścia. W finale po bardzo zaciętym i pechowym meczu, ulegliśmy Gimnazjum nr 6 z Mokotowa 2:3.