Rok szkolny 2018/2019

 

Rok szkolny 2017/2018

Anastasiia Maschenko, klasa 2 Gim. –wynik bardzo dobry - Kangur Matematyczny 2018

Damian Walczuk, klasa 7 – wyróżnienie - Kangur Matematyczny 2018

Barbara Twarowska, klasa 4 - wyróżnienie - Kangur Matematyczny 2018

 

Franciszek Ługowski kl 3d  zdobył tytuł laureata w Konkursie Lingwistycznym z Języka Angielskiego.

 

Rok szkolny 2015/2016

Michał Różalski z kl. 3b został Finalistą Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.

Janina Rohde, kl. 2c – 1. miejsce w ursynowskim dyktandzie języka angielskiego Warsaw Super Spellers

Kacper Krzyżanowski, kl. 2a – 3. miejsce w ursynowskim dyktandzie języka angielskiego Warsaw Super Spellers

Janina Rohde, kl. 2c, Marta Borecka, kl. 2b, Szymon Solarczyk, kl. 3a, Emilia Maj, kl. 3b, Joanna Chmielewska, kl. 3d, Jakub Prandota, kl. 3d – laureaci ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego ALBUS.

 

Rok szkolny 2014/2015

Zofia Maj z klasy 3b została laureatką wojewódzkiego konkursu z języka polskiego. 

Daria Roman, uczennica klasy 3c została Laureatką Konkursu Historycznego w roku szkolnym 2014/2015. 

 

Rok szkolny 2012/2013

Krzysztof Szafrański i Paweł Moroz z klasy 3d zajęli 1. miejsce w międzyszkolnym konkursie "Rozgrywki geograficzne dla gimnazjalistów".

Bartosz Ciąćka z klasy 3c zajął3. miejsce w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego "Brainstorm".

Przemysław Majkowski z kl. 3b został Laureatem Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.
Aleksandra Ożga z kl. 3b jest Finalistką Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.
Roksana Guzik z kl. 1a otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Poezja łączy ludzi - Mój ulubiony wiersz".

3 naszych uczniów 3 osoby zostało laureatami w Konkursie matematycznym "Pitagoras":
-    w kategorii klas trzecich: Katarzyna Gil - klasa 3b - I miejsce.
-    w kategorii klas pierwszych: Arpad Micor - klasa 1a - II miejsce,
-    Zofia Maj - klasa 1b - III miejsce.

 

Rok szkolny 2010/2011

Laureat Olimpiady Geograficznej – Aleksandra Malinowska kl. 3c;

 

Rok szkolny 2009/2010

  • Międzynarodowy Konkurs Pisania Listów – III miejsce w eliminacjach krajowych – Magdalena Kowalczuk kl. 1c;
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – finaliści etapu wojewódzkiego Katarzyna Kaiper  i Piotr Strożek kl. 3a;
  • Konkurs wiedzy o Janie Pawle II – laureat Łukasz Majdecki kl. 1d;
  • Konkurs Matematyczny „Tropami Pitagorasa” – laureatka Aleksandra Daszkiewicz kl. 3a;
  • Konkurs „Ośmiu Wspaniałych” – laureaci w kategorii grupowej „Grupa Ośmiu”.

 

Rok szkolny 2008/2009

  • Konkurs plastyczno-historyczny z języka angielskiego – III miejsce Daria Kordowska;
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Historii Sztuki „Romantyzm i klasycyzm” – I miejsce Paulina Berkieta, Aleksandra Jankowska, Anna Prokopowicz.

 

Rok szkolny 2006/2007

  • Konkurs Ralioznawczy z języka angielskiego (zorganizowany przez Fundację Schumana) – 
    II miejsce  Agata Rudomino;
  • Konkurs historyczno-plastyczny z języka angielskiego – III miejsce Monika Płusa, wyróżnienia: Aleksandra Adamska i Zuzanna Błażejczyk;
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Historii Sztuki „Sztuka baroku” – II miejsce Paulina Berkieta, Aleksandra Jankowska, Anna Prokopowicz.