Rok szkolny 2018/2019

21 stycznia w Urzędzie Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy odbyła się  Uroczysta Gala, podczas której zostały wręczone nagrody laureatom V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka”- edycja krakowska. Wśród laureatów znalazła się nasza uczennica, Dobromiła Rupińska, której praca zdobyła w konkursie  II miejsce.

 

 

Rok szkolny 2017/2018

Urszula Sieniutycz z kl. 3b  Justyna Nejman z kl. 3b i Dobromiła Rupińska z kl. 7a Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Inne spojrzenia – Tajemnice błękitnej planety.

NAGRODZONE PRACE

Rok szkolny 2016/2017

zakladka2

Natalia Popławska z klasy 2b otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Słoneczna zakładka”. Gratulujemy!

zakladka1palst miedz

Rok szkolny 2015/2016

Justyna Nejman z kl 1B zajęła II miejsce w konkursie plastycznym pt "Kopiujemy francuski impresjonistów" organizowanym przez 38 LO im. St. Kostki Potockiego.

Gratulujemy!

A oto zwycięska praca:

impesjonizm2016

 

II miejsce dla Natalii Popławskiej i III miejsce dla Justyny Nejman oraz wyróżnienie dla Jakuba Domańskiego  w konkursie plastycznym „Spektakl na afiszu” organizowanym przez LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego z okazji obchodów Roku Teatru Narodowego ogłoszonego dla uczczenia 250 rocznicy powstania teatru narodowego w Polsce. 

 

323

 

Rok szkolny 2014/2015

Wyróżnienie dla Aleksandry Maciak w konkursie plastycznym „Katyń – pamiętamy”

I miejsce dla Aleksandry Maciak w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „JESTEM POLAKIEM, CHCĘ BYĆ PATRIOTĄ”

WP 20150225 09 48 06 Proplastyka2

 

Rok szkolny 2012/2013
Mateusz Jaskot z kl. 3c został laureatem konkursu plastycznego MUZYKA I OBRAZ. IMPRESJE MUZYCZNE, który odbył się w ramach Jesiennych Konfrontacji Artystycznych Dzieci i Młodzieży 2012. Gratulujemy!

jaskot1m 2012jaskot2m 2012

 

Rok szkolny 2010/2011

  • Interdyscyplinarny konkurs „Efekt motyla” – 3 miejsce w kategorii plastycznej Krzysztof Bagniewski kl. 1c;

 

motyl2m 2010

 

·  Konkurs na  najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową – wyróżnienia: Julia Nowosielska, Mateusz Jaskot, Nguen  Lan Dung z kl. 1c i Natalia Roguska z kl. 2d;

 

szopki1m 2010szopki4m 2010

 

szopki2m 2010szopki3m 2010

 

szopki5m 2010szopki6m 2010

 

  • Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej – finalista Krzysztof Bagniewski kl. 1c;
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o osobie i czasach Karola Wojtyły – Jana Pawła II – finaliści: Magdalena Kowalczuk kl. 2d, Karolina Mazur i Adrianna Łuczak kl. 2b, Aleksandra Jankowska kl. 2a, Przemysław Majkowski i Aleksandra Ożga kl. 1b, Jan Wojda kl. 3c, Izabela Zdybel 
    i Paweł Bąk kl. 3b;
  • Konkurs plastyczno-literacki Totus Tuus – II miejsce Krzysztof Bagniewski kl. 1c;

 

Rok szkolny 2009/2010

  • Konkurs Recytatorski  Poezji Patriotycznej „Witaj majowa jutrzenko” – finalistki: Dorota 
    i Katarzyna Kaiper kl. 3a;
  •  Konkurs Recytatorski  Poezji Religijnej „Usłysz Panie moje słowa” - finalistki: Dorota 
    i Katarzyna Kaiper kl. 3a;
  • Ogólnowarszawski Międzyszkolny Konkurs „200 rocznica urodzin kompozytora Fryderyka Chopina” – II miejsce w kategorii album Kacper Sonnenfeld kl. 1a, wyróżnienia: Kamil Przychodzeń kl.1d i Maciej Radwan kl. 1b;
  • Konkurs na  najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową – I miejsce Wojciech Komorowski kl. 1a;
  • Konkurs „Powstanie Warszawskie w świadomości potomnych” – laureatka w kategorii plastycznej Ewelina Ambroziak kl. 3d.