Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zarządzeniem nr 44 Mazowieckiego Kuratora Oświaty z dnia 17 czerwca 2019 r. zmieniającym zarządzenie w sprawie rekrutacji uczniów do publicznych liceów, techników, szkół branżowych I stopnia, szkół dla dorosłych i szkół policealnych na rok szkolny 2019/2020 zostały zmienione terminy uzupełniania wniosku o przyjęcie do szkoły o świadectwo ukończenia szkoły i zaświadczenie o wynikach egzaminu – od 19 czerwca od godz. 14.00 do 28 czerwca do godz.16.00.

Link do zarządzenia:

INFORMACJA DLA UCZNIA I RODZICA

TARGI EDUKACYJNE

WARSZAWSKIE DNI OTWARTE DORADZTWA ZAWODOWEGO

DYŻURY WAKACYJNE DO PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

Komunikat MEN, w którym znajdą Państwo m.in. informację o działaniach informacyjnych ministerstwa, wsparciu samorządów przy rekrutacji na rok szkolny 2019/2020, a także statystyki dotyczące naboru do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

ulotka rekr page 001

ulotka rekr page 002